Tools

ТакТрак

Понедельник, 28 Май 2018

Карта водителя для цифрового тахографа

E-mail Печать PDF

Карта водителя - личная карта водителя / Картка водія - приватна картка водія


Внимание:  Позвоните нам, чтобы получить поддержку в получении карты водителя (+38 044 2079134)

 

получение карты водителя документы для карты водителя, карта тахографа
Карта водителя выдаётся непосредственно самому водителю в единственном экземпляре сроком на 3 года. Для подачи заявления необходимо предоставить копию паспорта, удостоверения водителя и фото.

 

Карта водителя необходима для идентификации водителя, хранения данных о периодах его работы и отдыха при вождении транспортного средства, которое оборудовано цифровым тахографом.

 

Требованием к карте водителя является выгрузка данных каждые 28 дней, хотя мы рекомендуем делать это регулярнее. С помощью  устройства RS Digidown, карта может быть считана в течение 10 секунд. Данные с карты должны храниться в оригинальном формате в течение одного года и быть всегда доступны для инспекции. Законодательство требует, чтобы карта была загружена либо водителем, либо его компанией и всегда готова для инспекции.

 

Карточка водителя для цифрового тахографа выглядит следующим образом (ниже)

 

Карта водителя может быть выдана гражданам Украины и лицам, находящимся на территории

Украины не менее 185 дней в году.


Ниже перечислены необходимые документы для подачи заявления на получение карты:

- ФИО полностью,

- дата рождения,

- фотография,

- паспортные данные,

- указать место постоянного проживания,

- почтовый адрес,

- номер паспорта, дата выдачи, кем выдан,

- страна, выдавшая водительское удостоверение,

- номер водительского удостоверения,

- предпочитаемый язык.

оформление карты водителя (+38 044 2079134)

Картка водія є невід'ємна складова, без якої водію заборонено використовувати транспортний засіб під час руху по території України та за її межі. Цифровий тахограф фіксую кожен метр та кожну секунду які водій проїхав без картки водія. Цифровий тахограф (наприклад EFAS ) повідомляє водія світловим та звуковим сигналом про порушення режиму праці, якщо він рухається без картки водія. Вся інформація про рух автомобіля без картки водія записується в пам'ять тахографа та зберігається в неї назавжди. Обнулити чи стерти інформацію про рух без картки водія з тахографу неможливо. Тому перевізники, які дотримуються чинного законодавства повинні пам’ятати про відповідальність та штрафи у разі виявлення працівниками інспекції порушень режимів праці та відпочинку водія. В Європейських країнах такі штрафи сягають подекуди тисячі Євро та як запобіжний захід транспортний засіб може бути арештований та відправлений на штрафний майданчик. Тому радимо всім водіям своєчасно звертатися до нашого підприємства ДП "Віаланд" з метою оформлення карток для цифрових тахографів.

Процес оформлення картки водія  для цифрового тахографу

У триденний строк із дня реєстрації заяви на видачу або оновлення  картки цифрового контрольного пристрою (тахографа) наш Центр з видачі карток перевіряє повноту й достовірність наданих у заяві даних та їх відповідність установленим вимогам. Після цього замовнику картки відправляють поштою та на електронну адресу платіжний документ або рішення про відмову у видачі картки.

У зв’язку з тим, що замовником та отримувачем  картки водія може бути лише сам водій, оплата за виготовлення картки повинна надійти саме від нього (окрім випадків оформлення нотаріального доручення на здійснення оплати).

Строк видачі картки не повинен перевищувати 20 робочих днів після оплати. Картку водія  видають особисто або відправляють поштовим листом за адресою, наведеною в заяві. Також можливий варіант видачі картки іншій особі за наявності в неї нотаріального доручення власника на отримання його картки.

Про готовність картки водія сповіщають по телефону, а в разі відсутності зв'язку повідомлення про готовність картки відправляють на адресу електронної пошти.

При цьому зверніть увагу на найпоширеніші помилки, що призводять до відмови у видачі картки:

незаповнені поля, що є обов'язковими для заповнення;

дані, зазначені в заяві, відрізняються від даних, наведених у копіях документів, доданих до заяви;

відсутні копії документів, що підтверджують наведені в заяві дані;

відсутній зразок підпису водія або відсутній підпис водія на зворотному боці заяви, де він погоджується з умовами отримання та використання картки, а також надає згоду на збирання та оброблення своїх персональних даних;

зразок підпису виходить за межі поля;

під час відправлення документів поштою заяву перегинають у місці приклеєної фотографії;

заява роздрукована на двох аркушах;

Оформлення катки водія в центрі ДП "Віаланд" завжди відбувається швидко та якісно !

Звертайтесь до нас по телефону +38 044 2079134 з метою замовлення картки водія

Интересная статья? Поделись ей с другими: